Prince TeXtreme Tour 100P
- Kies je maat
-
Helaas, dit product is niet langer leverbaar.
De Prince TeXtreme Tour 100P is een racket uit de Textreme Tour collectie van Prince. De Tour serie is speciaal ontworpen voor spelers met een lange/snelle slag die op zoek zijn naar een zwaar racket dat zorgt voor een uitstekende combinatie van power en controle.
Dit zwaardere racket weegt 305 gram en vraagt de nodige techniek van de speler, maar geeft hier een hoop controle en tegelijkertijd balsnelheid voor terug. Het balanspunt van 310 mm biedt veel balcontrole en de juiste wendbaarheid waardoor het racket ook prima aan het net te gebruiken is. Het racket beschikt over een middelgroot racketblad van 645 cm2 dat zorgt voor een uitstekende mix van power en controle.
Toegepaste Technologieën
De toegepaste TeXtreme2® technologie is een manier van weven van het carbon, waardoor er een hogere torsiestijfheid gehaald kan worden. Deze technologie is toegepast rond het hart van het racket voor optimale controle zonder extra belasting voor de arm. In deze vernieuwde TeXtreme technologie is het materiaal Twaron toegevoegd voor een verbeterd balgevoel en extra demping.